Od 1.1. 2023 nás najdete v centru Zlína -  ve 4.patře lékařského domu Potoky (za Baťou, dole je kavárna KAFÖ).

Recenze

Návštěva v Reha Care mě zachránila před náročnou operací kotníku.

Díky skvělé práci a komplexní péči holek jsem mohl zdolat tisícovky v Andách a v nejbližší době plánuji zrealizovat můj životní sen – Himaláje.

Ještě jednou díky! Petr

Kombinace akupunkury a klasické medicíny mi pomohla s neplodností – v létě čekáme miminko! :-)

Do Reha Care jsem přišla z důvodu neplodnosti. To už jsem měla za sebou 3 změny gynekologa a nesčetná vyšetření, směřující k nutnosti umělého oplodnění, s tím, že já ani manžel nejsme zcela v pořádku.

V září jsem se ale objednala do Reha Care na akupunkturu a reakce paní doktorky Juricové byla velmi rychlá a zdála se mi i optimistická. Paní doktorka je velmi milá a usměvavá.  Akupunktura v kombinaci s dalšími vlivy (léky na stimulaci cyklu, vitaminová kůra a operační gynekologická vyšetření) nakonec vedly k tomu, že po 20 měsících lásky a naděje teď pod srdcem nosím naše vytoužené miminko.

Akupunkturu není bolestivá a vřele ji doporučuji: pomohla mi s psychikou, s přípravou těla na miminko a zbavila mě určitých komplikací ve vztahu a sexuálním životě. Ze všeho nejdůležitější je NEPŘESTÁVAT NIKDY VĚŘIT 🙂

Šťastná nastávající maminka Kristýna 

Tým Reha Care je přátelský a velmi profesionální

Vstupní pohovor s paní doktorkou Juricovou mi ukázal nový pohled na sebe. Moc se mi líbí její propojení západní medicíny s východními aspekty, otevřenost, schopnost probudit v člověku novou sílu a energii do života.
Paní fyzioterapeutka Sárová je taky úžasná. Veškeré cvičení je velmi příjemné, intenzivní a opravdu účinné. Paní magistra vždy vše pěkně vysvětlí, pomůže s provedením cviků a poradí jak na cvičení doma.
Díky jejich týmu jsem zažehnala zánět v chodidlech a konečně vstávám ráno z postele s klidem, že se nemusím rozcházet dalších 20 minut.

Další posun vidím ve cvičení dle metody Ludmily Mojžišové, které mi po prožitých potratech pomáhá se dostat “do formy”.
Rozhodně dávám pět hvězdiček a doporučuji.

Mgr. Veronika Drábková

Má zkušenost s psychosomatikou

Líbí se mi neobvykle komplexní přístup s různými úhly pohledu. Způsob práce je úžasně lidský a velmi mi sednul a pomohl. Místo “já jsem expert a vy nevědoucí pacient” to je na úrovni “všichni jsme lidi”.

Každé setkání bylo přínosné, přizpůsobené podle mě a posunulo situaci dál. Podařilo se nám dosáhnout, co jsem chtěla, ale navíc pokračuji v naznačeném směru a cítím se v něm dobře.

Ivana

Opět jsem si zahrál fotbal – jak za mlada …

Kéž bych byl bohatý… A mohl hrát fotbal jako zamlada…
To druhé se mi splnilo i díky Reha Care, aniž bych musel dosáhnout toho prvního.
Díky Vážení, Karel Doležel

Díky Reha Care jsem mnohem líp poznal sám sebe

Reha Care vřele doporučuji. Díky nim jsem poznal sám sebe, jak mám se sebou pracovat při cvičení. Rádi poradí když se na cokoliv zeptáte.

Jiří Hrdý

Velmi si cením ošetření s přesahem, propojující komplexně fyzické a psychické zdraví

Děkuji MUDr. Juricové za komplexní a užitečnou konzultaci ohledně mého poranění ramene a za následnou péči, která se mi dostala od jejích kolegů a vedla k odstranění následků úrazu.

Velmi si cením také přesahu této péče do oblastí zdánlivě méně souvisejících s daným problémem, jako jsou souvislosti mezi fyzickým a psychickým zdravím, způsobem života, až po revizi otázek osobního štěstí. Každá návštěva je malým, uklidňujícím zastavením, nabíjí a je inspirativní.

Ing. Jiří Kučera

Reha Care pomáhá celé mé rodině – včetně mých 90-letých rodičů, které potěšil vřelý a lidský přístup

Do Reha Care jsem přišla po akutním lumbagu což obnášelo kapačky, injekce, nehybnost na lůžku.

Díky  MUDr. Juricové a Mgr. Sárové jsem se vrátila zpět do pohody. Nebyla to jen profesionální fyzická rehabilitace, ale tyto dámy, společně s paní Svozilovou vás dovedou  neskutečně podpořit psychicky.

Následně do ordinace přišli pro odbornou radu či rehabilitaci dcery a také manžel, který jako já, je velmi opatrný komu svěří svou páteř.

Velké díky patří také MUDr. Juricovi za mé rodiče, kdy téměř 90-letý člověk byl velmi potěšen vřelým a lidským přístupem, kdy vás lékař přivítá podáním ruky a po dotazu “Co vás trápí?” trpělivě naslouchá a pak vysvětlí v čem je problém a následně nabídne možnou léčbu.

Do této ordinace se pravidelně a rádi vracíme.

Martincovi Zlín

Bez několikaměsíčního čekání na ošetření jsem se konečně zbavila bolesti paty

Do Reha Care chodím více jak 2 roky, vždy mně pomohli s různými ortopedickými problémy. Perfektně funguje objednání, je bezvadné, že nemusím čekat déle než týden. Personál je velmi profesionální, ochotný, vše podrobně vysvětlí.

Mé dlouholeté problémy s patními ostruhami pomohl pan doktor vyřešit, konečně jsem se zbavila bolestí. Vzhledem k tomu, že objednání do ortopedických ambulancí trvá 2-3 měsíce, na rehabilitace se čeká min. 1 měsíc (aspoň já mám aspoň takovou zkušenost), mohu Reha Care opravdu doporučit.

Libuše Dostálová

Facebook Instagram LinkedIn Sledujte nás