Celostní pohled na Vaše potíže


Cítit lépe se můžete už po prvním sezení.
Nicméně práce na sobě bývá dlouhodobá.
Může být náročná, ale stojí za to!

bolesti hlavy, točení hlavy, pískání v uších, poruchy čelistního kloubu, obrna lícního nervu, obtížné polykání …

bolesti zad, za krkem, píchání na hrudi, pocit nedostatku dechu, vnitřní chvění, bušení srdce, brnění …

dysfunkce pánevního dna – funkční ženská a mužská sterilita, bolestivá menstruace, soulož, bolesti kostrče, zácpa …

ploché nohy, patní ostruha, skolioza, artroza nosných kloubů …

01 | Psychosomatika

Bývá někdy nazývána „medicína lidských příběhů“. Na člověka se dívá celostně- my říkáme bio-psycho-sociálně, to znamená, že nemoc je komplexním výsledkem interakcí mezi faktory biologickými (genetika, strava, fyzická kondice, životní prostředí), psychickými (osobnost, emoce, chování), sociálními (vztahy, kultura, socioekonomická situace) i spirituálními.

Více

02 | Rehabilitace

Anamnestický pohovor je doplněn o kvalitní vyšetření pohybového aparátu a stanovení optimálního postupu k minimalizaci vašich potíží. Vždy vnímám pacienta jako unikátní a komplexní bytost, v ordinaci je dostatek času a terapie je „šita na míru“.

Více

03 | Akupunktura

Léčebná metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, kdy se do tzv. akupunkturních bodů pacienta zavádějí speciální akupunkturní jehličky. Akupunktura je téměř nebolestivá, aurikuloterapie (akupunktura ušního boltce) bolet může. Většinou je potřeba 3-10sezení.

Více

05 | Dárkové poukazy

Využijte možnosti zakoupení dárkových poukazů pro své nejbližší či zaměstnance. Nově lze nyní poukazy objednat z pohodlí domova či kanceláře – objednáte poukaz e-mailem či telefonicky (od koho, pro koho a částka). Zvolenou částku poté zaplatíte na účet (237622879/0600) a já Vám poukaz zašlu do e-mailu.

Více
Facebook Instagram LinkedIn